lazy

فهرست

دریچه گرد جت دفیوزر

دریچه گرد ( جت دیفیوزر ) جریانِ هوا را با سرعت و شتابِ بالا، تا مسافتِ دورتر پرتاب می کند. در محیط هایی که لاینِ اصلی کانال هوا در ارتفاعِ بالاتر از حدِمعمول نصب شده است و دهانه ی انشعابِ خروجیِ هوا نیز در ترازِ بالاتر از میزانِ عادی باشد کاربرد دارد.
دریچه گرد بلندگویی پلاستیکی درجه 2

دریچه گرد بلندگویی پلاستیکی درجه-دو

دریچه گرد بلندگویی سنتی ترین دریچه گرد می باشد که با توجه به شباهتِ آن به ساختارِ بدنه ی بلند گو، آن را دریچه گرد بلندگویی می نامند.
دریچه گرد سقفی بلندگویی آلومینیومی

دریچه گرد بلندگویی آلومینیومی

دریچه گرد بلندگویی سنتی ترین دریچه گرد می باشد که با توجه به شباهتِ آن به ساختارِ بدنه ی بلند گو، آن را دریچه گرد بلندگویی می نامند.

دریچه گرد سونایی

دریچه گرد سونایی قابلیت نصب در کلیه اماکن اداری ، تجاری، هتل ها، مکان های صنعتی و ورزشی و از جمله فضاهای بهداشتی مانند سرویس های بهداشتی، حمام و سایر اماکنی که در آنها میزان رطوبت بالاست مانند استخر و سونا را دارد.

دریچه گرد سقفی پلاستیک

دریچه گرد سقفی پلاستیک با 3 نوع جنس پلاستیک درجه 3 و 2 و 1 در فروشگاه تهویه اورانوس موجود می باشد.دریچه های پلاستیکی تحمل دمای بالا را ندارند و معمولا برای دهش و مکش هوای محیط و انتقال هوا استفاده می شوند.

دریچه گرد جت نازل

جت نازل ها جهت دهش حجم بالای هوا در فضاهای بزرگ که پرتاب طولانی نیاز دارند طراحی شده اند.  از این دریچه ها می توان روی سقف (پرتاب عمودی) و یا روی دیوار (پرتاب افقی) بهره برد.

دریچه گرد مشبک پلاستیک

این دریچه به منظور تبادل هوا بین دو محیط برای ایجاد جریان هوا مورد استفاده قرار می گیرد.دریچه گرد مشبک پلاستیک با طراحی ساده  امکان مکش و توزیع هوا را فراهم می آورد.

دریچه گرد مشبک آلومینیومی

دریچه گرد مشبک آلومینیومی دارای ساختار شبکه ای و در اصطلاح لانه زنبوری می باشد. از دریچه گرد شبکه ای هم جهت هوای رفت و هم برای هوای برگشت میتوان استفاده کرد. اما با توجه به ساختار این دریچه و عدم وجود مانع مستقیم در مسیر عبور جریان هوا، از دریچه های گرد مشبک برای برگشت هوا استفاده میشود.